VIDEO/ Shqiptari ne Gjermani masa.kron pronarin e marketit, dyshonte se shkonte me te dashuren e tij

0
544

This post has already been read 536 times!

Siç shihet në video i riu shkon i drejtohet disa herë me thikë pronarit të marketit, ndërsa ky i fundit përpiqet ta shmang por megjithatë nuk ka shpëtuar pa u plagosur.
GJERMANI- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një market në Këln të Gjermanisë. Mediat vendase së fundmi kanë publikuar një video shokuse ku shihet se një person futet në market dhe shkon drejt pronarit me thikë në dorë.

Siç shihet në video i riu shkon i drejtohet disa herë me thikë pronarit të marketit, ndërsa ky i fundit përpiqet ta shmang por megjithatë nuk ka shpëtuar pa u plagosur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here