Ish-Kryeministri Sali Berisha ka ndarë me ndjekësit në Facebook një video të një qytetari sipas të cilit në oborrin e shkollës mbillet misër.

“Ne Oborrin e Shkolles e mbjellin miser!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr Ne oborrin e shkolles ne Kodër Kamze kane mblljelle miser sikur te ishte stalle per lope dhe jo shkolle per nxenes.çdo gje po degradon ne kete vende. Me respekt”, thuhet në mesazhin e publikuar nga Berisha.

https://www.facebook.com/SaliBerisha/videos/237414694654979
Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here