Video/ Tentuan te vjedhin shtepine e barit, plas ar.ma ne Londer

0
146

Një përplasje me pis.toleta ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Londër. Lajmi raportohet nga një ndjekës i JOQ Albania. Ai tregon se disa marokienë dhe arabë janë përplasur me njëri -tjetrin në një shtëpi bari në Londër. Ata që kanë tentuar të vjedhin janë pikasur nga të zotët e shtëpisë dhe janë detyruar të zmbrapsen. Në video shihet pikërisht momenti i ndjekjes dhe të shtënave me pistoleta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here