(VIDEO) Yll Limani i kërkon falje Elvana Gjatës dhe gjithë ekipit: “Më duhet t’i lë njerëzit rehat!”

Ndonëse nga krijimet që sjell, Yll Limani cilësohet si çuni melankolik dhe me zemër të thyer, në realitet ai duket se është shumë gazmor dhe shpirti i festës e zhurmës. Ditën e sotme ai ka publikuar në Instagram disa video ku shfaqet duke imituar Elvana Gjatën teksa xhironin bashkëpunimin e tyre. Madje, në njërën prej tyre Elvana me humor i vendos duart në fyt. “Më duhet të bëhem më serioz në xhirime dhe me i lon njerëzit rehat! Më fal Elvana!”- shkruan ai krah videos teksa në komente ka shtuar “Më fal edhe gjithë ekipi”. Videot kanë shkaktuar shumë të qeshura tek ndjekësit.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yll Limani (@ylllimani)

Kujtojmë se dy artistët publikuan bashkëpunimin e parë të shtunën, duke i surprizuan të gjithë pasi publikuan jo një, por dy këngë, që tejkaluan çdo pritshmëri. Në titujt “E di” dhe “Marre” Elvana dhe Ylli ia dolën të godisnin në shenjë e të konkurrojnë për titullin “Hiti i verës” teksa brenda dy ditësh projekti i tyre ka arritur 1.2 milionë klikime.

/News31

.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *