Vijon misteri në Lezhë, çfarë ndodhi mbrëmjen e sotme

0
24

Dy shpë rthime të fuq ishme janë regjistruar mbrëmjen e sotmë në Shëngjin.

Shpë rthimet kanë ndodhur 20 minuta larg njëri-tjetrit ndërsa i pari u dëgjua në orën 9:18 minuta.

Në terren kanë dale ushtria, policia dhe SHISH, por nuk kanë identifikuar asgjë të dyshimtë.

Shpërthimet janë dëgjuar përgjatë bregdetit të Shëngjinit dhe deri në Lezhë.

Kujtojmë se disa javë më parë është dëgjuar një tjetër shpërthim që nuk dihet nga ka ardhur.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here