Pas disa këngëve, konkurrenti i Për’Puthen, Mevlan Shaba mesa duket i është futur seriozisht tregut muzikor.

Ditën e djeshme në rrjetet sociale, ka dalë një foto e Mevlanit në një studio regjistrimi zëri, me dy këngëtarët e njohur për publikun, Stine dhe Ingrid Gjoni, por pa zbuluar asgjë konkrete për publikun.

Na mbetet vetëm të presim për t’u njohur me projektin e tyre më të ri i cili mund të vijë për publikun përpara muajve të verës.


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here