Policia e Tiranës ka arrestuar ditën e sotme një 35-vjeçar pasi ka dhunuar dhe marrë me forcë një 40-vjeçare.

Ngjarja ka ndodhur në Kashar dhe BW ka raportuar se ka qenë një gazetare ajo që ka rënë pre e dhunës fizike dhe psikologjike nga ish- i dashuri i saj, i cili e ka marrë forcërisht në makinën e tij. 40-vjeçarja është dhunuar fizikisht nga 35-vjeçari , dhe më pas është marrë me forcë nga ai në makinë, në vendin e saj të punës.

Policia ka arrestuar 35-vjeçarin dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here