Vjosa Osmani u zgjodh presidente e Kosovës/ Rita Ora e uron me fjalë zemre: Urime!

0
11


Urimet për postin e ri të Presidentes së Kosovës Vjosa Osmanit kanë ardhur edhe nga personazhe të njohur të botës së artit, përveç atyre të politikës.

Mes tyre nuk ka munguar dhe një reagim nga ana e Rita Orës, e cila ka uruar Osmanin me një fotografi të postuar në llogarinë e saj në “Instagram”.

“Urime Vjosa Osmanit, Presidentja e re e Kosovës”, ka shkruar Rita përkrah fotos së Vjosës.

Kujtojmë që gjithashtu dhe Gashi reagoi mbrëmjen e djeshme për zgjedhjen e presidentes së re. “Vjosa Osmani përgëzime, shumë krenar me ty”.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here