Categories: Uncategorized

VLORE/ Iu fut në shtëpi, pastaj e kër.cënonte dhe tentoi ta… ja per cfare kerkohet 43 vjecari


Një 48-vjeçare ka bërë denoncim në Polici për një person i cili e ka kërcënuar dhe ka tentuar ta godasë, sipas bluve me mjet prerës.

Mësohet se autori, i cili është shpallur në kërkim, dyshohet se gjithashtu i ka vjedhur disa sende në shtëpinë e saj denoncueses.

Blutë e Vlorës bëjnë me dije se specialistët për Hetimin e Krimeve shpallën në kërkim shtetasin M. N., 43 vjeç, banues në lagjen “Hajro Çakërri”, Vlorë.

Ai është autori i dyshuar i kërcënimit me thikë të shtetases E. M.

“Në datën 05.06.2020 në Komisariatin e Policisë Vlorë është paraqitur për kallëzim shtetasja E. M., 48 vjeçe, banuese në lagjen “28 Nëntori”, Vlorë, pasi një shtetas e ka kanosur, kërcënuar dhe ka tentuar të godasë me mjet prerës.

Vijon intensivisht puna për kapjen e shtetasit M. N., i cili gjithashtu dyshohet se në datë 28.09.2020 ka vjedhur disa sende në banesën e saj”.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për veprat penale “Kanosja” dhe “Vjedhja”.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago