Vr.asja e 33 vjecarit ne Durres, sh.erri filloi nga nje parakalim

0
108

This post has already been read 17 times!

Dyshohet se sh.erri ka nisur për një parakalim dhe bllokim rruge, pasi vi.ktima Idajet Dulla po lëvizte me një makinë të vogël, ndërsa autori i dyshuar Arbër Kote po lëvizte me një furgon.

Pas kësaj, autori i dyshuar ka zbritur nga automjeti i tij dhe e ka go.ditur me th.ikë 33 vjeçarin, i cili si pasojë e p.lagëve të marra, humbi jetën.

Ndërkohë forcat e Policisë janë vënë në ndjekje të autorit të dyshuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here