WOOW…Vjen nga Zelanda E Re Hiti I Vitit: ‘Rama ik, demokrat në diktaturë’ kenge kunder Edi Rames.

0
220

This post has already been read 32 times!

ZELANDE E RE- Big Basta, reperi nga Tirana i cili jeton në Zelandën e Re ka bërë një këngë kundër Edi Ramës. Basta i këndon realitetit të hidhur dhe asaj që rilindja ka sjellë në vend.

‘Rama ik, demokrat në diktaturë’ dëgjohet të thotë reperi në këngën e tij.

Videoja është publikuar nga bashkëshortja e tij, Vesa Luma e cila shkruan:

Realitet i hidhur. Sot eshte dita me e madhe- kurorezimi i vullnetit, nje tjeter shtet na uroi mireseardhjen- PERTEJ DETIT- por duhet te ishim mbret ne vendin tone’.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here