Policia e Durresit njofton se ka arrestuar në flagrancë shtetasi A.S., 38 vjeç, banues në Durrës.Kjo, pasi ka kanosur, përndjekur dhe ndërhyrë në jetën private shtetasin A.C., 40 vjeç, banues në Durrës dhe bashkëshorten e tij.Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here