Rudina Magjistari së bashku me familjen e saj është “arratisur” drejt Turqisë ku po shijon disa ditë pushimi.

Gjatë gjithë kohës ajo nuk i ka kursyer për ndjekësit momentet e bukur që po kalon. Në “galerinë” e fotove të Rudinës nuk mungojnë as imazhet me bikini të cilat nuk ka nguruar ti publikojë në “Instagram”.

Moderatorja së fundmi ka postuar një foto ku shihet e veshur me rrobabanjo dhe syze, ku krah fotos ka gjetur dhe një përshkrim për veten i cili e karakterizon më së miri.

“E nxehtë si vera”, shkruan Rudina.

Të shumta kanë qenë komentet e ndjekësve të cilët e kanë komplimentuar moderatoren për pamjen.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here