‘Bucket hat’ që në shqip do përkthehej ‘kapelja tas’, dhe prej vitesh, hyn e del nga lista e trendeve të verës dhe pranverës prej vitesh. Edhe këtë vit e kemi pjesë të listës. Gocat e njohura e kanë veshur dhe kombinuar me çdo veshje të mundshme, ca ama nuk i imagjinojnë pushimet pa kapelen ‘tas’, siç e ka quajtur Xhemi në foton krah Orinda Huta

Dy mikeshat po pushojnë bashkë dhe na kujtuan se këtë kapele e kemi parë gjithandej, ndaj disa ide kombinimesh dhe veshjesh duhet t’i shikonim.

Më tej mund të zgjidhni foton tuaj të preferuar t gocave VIP, që këtë kapele e kanë ndër të preferuarat./revistawho.comLeave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here