Xhemi iku ja me kë do ta prezaktojë Portokallinë Salsano, do habiteni sepse e keni parë dhe tek…

0
35

This post has already been read 17 times!

“Portokallia” kanë qenë në vëmendje të mediave së fundmi për largimet e bujshme nga ky spektakël. Një ndër to ishte largimi i i moderatores Xhemi Shehu.

Xhemi dhe Salsano ironizojnë Alketa Vejsiun pas festivalit: Ika të ndërrohem njëherë se kam 5 minuta

Pas largimit të Xhemit, kurioziteti ka qenë i madh se kush do e drejtojë spektaklin krah Salsanos.

Burime për revista “Ëho” tregojnë se Eneda Tarifa do të jetë ajo që do të prezantojë këtë vit krah Salsanos. Ajo është parë ditët e fundit në ambientet e “Top Channel”, pranë stafit të “Portokalli”.

Këngëtarja ka qenë edhe më parë prezantuese e këtij spektakli krah Salsanos dhe Xhemit e tashmë duket se është gati për t’ju rikthyer kësaj eksperience.

Xhemi Shehu dhe Salsano Rrapi ironizojnë Alketa Vejsiun - iconstyle.al

Eneda Tarifa bride with white dress, singer reveals beautiful surprise

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here