Yll e bukur është/ Vajza e ish deputetes shqiptare habit me fjalët: A do lidhet me të birin e Edi Ramës

0
9


Vajza e ish-deputetes shqiptare, Albina Dedës, Ada Deda e njohur në fushën e modelingut ka dhënë një intervistë ndryshe për emisionin ‘Expuls’,

Ada Deda ka deklaruar pak kohë më parë se e ëma e saj, ish-deputetja Albina Deda i ka thënë vajzës që të mos li dhet me djem socialistë, por vetëm demokrat.

“Po tani… ndodhi, ndodhi! Unë me kujdes e kam atë porosinë e mamit. Të Partisë Socialiste, jo! Mami thotë, dhëndrin kur të futet në shtëpinë time do jetë me PD. Por nuk i dihet, por do rri tek porosia mamit.”- u shpreh ajo.
E pyetur se si do reagonte ajo nëse do e propozonte Gregor Rama, djali i kryeministrit, Ada tha se nuk i ngjall interes dhe nuk mund të jetë dhëndër i shtëpisë për vet faktin se është djali i Ramës.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here