Zaimina Vasjari i vendos ar mën në kokë Irkenc Hykes

0
40

This post has already been read 21 times!

33-vjeçara shihet në skena aksioni këtë herë, teksa në foto i drejton një ar më Irkenc Hykës, duke ngjallur kureshje të shumtë të fansat për projektin e saj të fundit.

TIRANË- Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari po i rikthehet sërish muzikës pas disa viteve mungesë. Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka hedhur disa momente nga një klip që po xhiron së bashku me kantautorin dhe këngëtarin Irkenc Hyka. Kënga do të mbajë titullin “Trëndafil i Bardhë” dhe këtë herë Zajmina është e ftuara e Irkencit.

33-vjeçara shihet në skena aksioni këtë herë, teksa në foto i drejton një ar më Irkenc Hykës, duke ngjallur kureshje të shumtë të fansat për projektin e saj të fundit. Ky do të jetë projekti i dytë i Zaiminës pasi këtë verë ajo nxori në treg edhe projektin muzikor “Vetes”.

Zaimina hoqi dorë nga muzika para katër viteve pas lindjes së vajzës dhe u fokusua në ngritjen e biznesit të saj në Tiranë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here