” Zajmina Vasjari, Megi Pojani, Olti Curri”, Ja programi qe do ju mbaje mberthyer duke nisur nga e diela e kesaj jave.

0
151

This post has already been read 31 times!

Një tjetër rubrikë e re do t’i shtohet emisionit të përjavshëm të së dielës në ekranin e “Top Channel”, “E diell”. Lajmin e ka bërë të ditur Olti Curri, i cil do të rikthehet sërish në “Top Channel” këtë herë me spektaklin “Maskat”.

Sipas burimeve të revistës “Who”, spektakli “Maskat” do të drejtohet nga Megi Pojani dhe në juri do të jenë dy artistet e njohura, Eranda Libohova dhe Zaimina Vasjari së bashku me Olti Currin.

“E diell” nis sezorin e ri këtë të dielë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here