“Zbardhi pa pushim…”, grupi korçar i këndon dëborës

0
18

KORCE

Një video plot pozitivitet vjen nga Korça, ku një grup muzikor i këndon borës.

Qyteti i serenatave është zgjuar i bardhë sot pas reshjeve të shumta të dëborës.

Krijohet një sfond i bukur nën melodinë e mrekullueshme të instrumenteve dhe zërit të artistëve.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here