Zbulohen detajet rrëqethëse/ Kjo është arsyeja përse u hodh nga kati i pestë i pallatit gruaja

0
50

This post has already been read 32 times!

Një 60-vjeçare i ka dhënë fund jetës, duke u hedhur nga kati i pestë i pallatit ku ajo banonte. Sipas po lic isë, ngjarja ka ndodhur në ‘rrugën e Dibrës’ në Tiranë rreth orës 17:55, ndërsa dyshimet e para janë se gruaja vuante nga probleme të shëndetit mendor.

qirinj - Tirana Today

Më datë 26.09.2020, rreth orës 17:55, në rrugën e “Dibrës”, dyshohet se është vet ëhed hur nga kati i 5 i pallatit ku banon shtetësja B.K., 60 vjeçe dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi het imor dhe sherbimet e Po lic isë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se shtetasja B.K, vuante nga probleme të shendetit mendor”, thuhet në njoftimin e p ol icisë.

U HODHËN NGA PALLATI/ Misteri i ngjarjes: Vajzat e vetëvrara ishin shoqe klase, të dyja... - AlpeNews

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here