Zbulohet lidhja e para 9 viteve mes Rudina Magjistarit dhe Turjan Hyskës

0
1480

This post has already been read 1475 times!

A e dinit lidhjen e hershme te Rudina Magjistarit dhe Turjan Hyskes?

Dikur, grupi Produkt 28 konkuroi me këngën “Miss im” në Këngën Magjike të vitit 2008.

Gjatë kolazhit të disa këngëve të Produkt 28, u transmetua edhe vargu për Rudina Magjistarin, e cila në atë kohë ishte moderatore e programit “Të kam zemër”

“Unë njoh e misin/ Do të jetë si Fatos Nano/ Dëgjon Inva Mulën/ Adhuron dhe Celentanon/ Kontrollon si Jozefina/ E ka zemrën si Rudina/ Me buzë si Angelina/ Performon si Adelina…”

Ne ate kohe, u perfol shume qe Turi ja dedikonte Rudina Magjistarit keto fjale, dhe ato kishin nje flirt me njeri tjetrin por qe ngeli vetem aq, tashme te dy jane te martuar dhe vazhdojne jetet e tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here