Categories: Uncategorized

Zbùlohet sékreti! Ja në cilin TV do e shohim Xhemi Shehun (FOTO)


Në muajin gusht, moderatorja Xhemi Shehu konfirmoi zërat që qarkùllonin prej kohësh se ajo s’do të ishte më pjesë e spéktaklit të humorit “Portokalli”.

Drejtimi i këtij të fundit iu besua Eneda Tarifës, ndërsa Xhemi i mbàjti kuríozë ndjékësit e saj për planet e së ardhmes.

Mirëpo, duket se prítja ka màrrë fùnd dhe “sékreti” është zbùluar, pas një postimi të moderatorit Eni Shehu në rrjete sociale.

“Nuk është karantinë” titullohet emisioni i tij i ri i cili do të transmetohet në “Abc News”, ndërsa gjatë videos u vu re prezenca e Xhemi Shehut.

Duket se ky është projekti dhe televizioni i ri ku do ta shohim moderatoren, ndërsa “Nuk është kàràntinë” do të na shoqërojë në ekran çdo fundjavë.

Mbétet të présim për të tjera detaje!


rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago