Policia e Shtetit ka lajmeruar konference urgjente ne pren 12 kete te enjte.

Mesohet se ka te beje me hetimet e SPAK ne vijim te operacionit “Shpirti”.

“Përshëndetje kolegë,

Në orën 12:00, në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit do ketë një konferencë për shtyp.

Ju ftoj të merrni pjesë për ta ndjekur.”

Sipas Report tv, “hetimet e SPAK dhe Antimafias zgjerohen në Shqipëri dhe të dyshuar jane edhe gazetarë”.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here