Zhbllokohet finalja e ‘Kupës së Shqipërisë’, shihni festën e çmendur të shkodranëve –

Është zhbllokuar në minutën e 39’ finalja e Kupës së Shqipërisë mes Skënderbeut dhe Vllaznisë. Kanë qenë shkodranët ata të cilët kanë kaluar në avantazh me anën e një goli nga Da Silva.

Siç shihet dhe në videon e siguruar nga FaxNews, rikthimi i tifozëve në stadium ka rikthyer emocionet e forta pas zhbllokimit të rezultatit.

Videobn e gjeni ketu: https://www.youtube.com/watch?v=cGmLEI3G0Ss&feature=emb_imp_woyt

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *