E tmerreshme….Zhduket 22-vjeçarja në Skënderaj, nga telefoni i saj familjarët po pranojnë mesazhe të frikshme

Një person nga Skenderaj lajmëroi në polici të dielën se vajza e tij 22 vjeçare është larguar nga shtëpia dhe nga telefoni i saj po pranojnë mesazhe që i kanë shqetësuar.Familja thotë për Klan Kosova se nuk dinë arsyet pse ka ndodhur kjo, ndërsa pohojnë se nuk kanë raporte të këqija e as konflikt me dikë.

Rastin e konfirmuan edhe policia që thanë se këtë çështje po e hetojnë si “zhdukje”.Ndërsa, lokacioni prej ku po vijnë mesazhet nuk po mund të identifikohet meqenëse ato po dërgohen nga interneti dhe kjo po krijon vështirësi.Ndiqni me poshte intervisten e dhene per Klan Kosova:

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *