Zi dhe lot/ I riu shqiptar i jep fund je.tës, e gjetën në fund të shkallëve…

0
7

Një person sot në Malisheve i dha fund jetës së tij duke u v arur me l itar në shkallët e katit të dytë të shtëpisë së tij, shkruan Indeksonline.

Indeksonline mëson se v iktima është 30-vjeçari Besnik Hoti nga Malisheva.

Sipas burimeve të Indeksonline, ai edhe më parë kishte ten tuar t’i jepte fu nd je tës, por që f atale doli të jeta dita e sotme (5 prill 2021).

Rasti për Indeksonline është konfirmuar nga Policia për rajonin e Gjakovës.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here