Zogu i Tiranës tregon sa po vuan dhe paska një hall të madh: Nuk po gjej kush të ma rr uaj se…

0
29

This post has already been read 20 times!

Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si “Zogu i Tironës”, tashmë është lënë në arr est shtëpie, pas 5 muajsh bu rg.

Siguronte femra për prostitucion nga 500 deri në 700 euro nata, "Zogu i  Tiranës" përfundon në pranga

Ai ka publikuar foto duke u ankuar se nuk ka kush t’ia rruajë mjekrën dhe shprehet i bre ngosur për këtë fakt me anë të një postimi në rrjetet sociale.

“Ne ‘arr est shtpie’, jena bo icik me shku te ber beri po s’dalim dot ca me bo”,-shkruan ai anë fotos. 27-vjeçari u arr estua pas përgjimeve telefonike, mesazheve dhe vëzhgimeve në terren për ‘shfry tëzim pros titucioni’ dhe ‘pro stitucion’.

Seks në grup dhe 'all inclusive', gjykata lë në burg për 15 ditë 'Zogun e  Tiranës': E bënim me dëshirë, jo me lekë – Dosja AL

Po vuaj, marr qetësues dhe serume'/ 'Zogu i Tiranës' rrëfen takimet me  mikeshat VIP në burg: Çfarë nuk u tha për mua, por… – Dosja AL

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here