Zot ç’tragjedi e rëndë/ Policia nuk hap dot dyert, ka disa të vdekur, vajza e mitur nxirret në…ak.sident fatal –Një ak.sident tra.gjik ka tronditur vendin tonë mëngjesin e sotëm ku dyshohet për 3 vik.tima.

Një makinë ka qenë duke udhëtuar në drejtim të Vlorës me shpejtësi të madhe dhe dyshohet se një mjet tip ‘Audi’ ka goditur nga pas një makinë, e cila është shkatërruar plotësisht. Për pasojë dy makinat kanë dalë nga rruga dhe kanë përfunduar në kanal. Njëra prej tyre siç shihet është shkatërruar plotësisht. 3 ambulanca kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

Gazetari i Report Tv, Armand Xhelili, ka siguruar pamjet nga vendi i ngjarjes kur një vajzë e mitur është nxjerrë nga makina e shtypur plotësisht e cila është marrë nga ambulanca dhe është në gjendje të rëndë për jetën. Ndërkohë një tjetër person ndodhet në makinë dhe po nxirret nga mjekët e urgjencës.
Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *