Zot joo! Ngjarje e rëndë, kamionçina përplas fëmijën, dalin detajet tronditëse

Një ak.sident tejet i rëndë ka ndodhur pak më parë në Elbasan në kthesën e Krastës ku një kamionçinë ka përplasur një fëmijë 12-vjeç.

Ai u dërgua menjëherë në spital, por nuk dihet gjendja shëndetësore në të cilën ndodhet.

Shkaqet dhe rrethanat e aksidentit nuk dihen ende, ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.
Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *