Një ngjarje tragjike ka tronditur sot Durrësin.

Një 51-vjeçar ka rënë nga kati i dytë i banesës ku po punonte dhe ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të saj.

Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 30.04.2021, rreth orës 13:00, në lagjen nr. 14, Durrës, ka rënë nga kati i dytë i banesës ku po punonte, shtetasi I. J., 51 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here